Speaking Club

Eğitim Adı Speaking Club
Eğitim Tarihleri Başlangıç:          04.08.2020, Salı

Bitiş:                   04.10.2020, Pazar

Eğitim Süresi 8 hafta (32 Saat)
Eğitim Koordinatörü  Samsun Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi
Eğitmen(ler) ÖĞRETİM GÖREVLİSİ: ÜNAL SÜEROĞLU
Eğitim Ücreti  640 TL
Önemli Not Katılımcılar: 15 Yaş ve Üstü

Ön Kayıt Tarihleri: 27-29 Temmuz

Minimum Sınıf Mevcudu: 7 Kişi

Seviye Tespit Sınav Yeri: Samsun Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, ONLINE

Seviye Tespit Sınav Tarihi/Saati: 29.07.2020/Saat: 17:00

Eğitim Ücreti: Birim Fiyat uygulaması yapılır, 1 ders 20 TL’dir.

Amaç̧: Konuşma İngilizcesi Programının amacı katılımcılarımızın İngilizce öğrenirken en çok zorlandıkları ve ihtiyaç duydukları konuşma becerilerini geliştirmektir. Bu gelişim süresince katılımcılarımızın kelime bilgileri, dinleme becerileri ve telaffuzları da gelişecektir.

İçerik: Programın içeriği ve kullanılan eğitim malzemesi, hem günlük hayatta, hem de iş ya da okul yaşamında iletişim için gerekli olan beceriler üzerine hazırlandı. Bu programa dahil olan katılımcılar, hazırlanan çeşitli bireysel aktiviteler ve grup etkinlikleri yoluyla kendilerini çeşitli aktiviteler, canlandırmalar yoluyla sözlü olarak ifade etmeye teşvik edilecektir. Yaratılacak çeşitli durumlarda kullanılabilecek dil yapıları ve kelime grupları birey ve grup etkinlikleri yoluyla öğretilerek pekiştirilecektir. Sürekli geri bildirim, açıklamalar ve tartışmalarla katılımcılarımız desteklenecektir.

Ön Koşullar: Programa katılmak isteyen adayların dil seviyelerinin en az Pre-Intermediate (orta düzeyde) olmaları gerekmektedir.  4 hafta sonra Ara Sına (%40) ve kur sonunda Final Sınavı (%60) yapılacaktır. Sınavda dinleme ve konuşma becerileri işlenen konular bazında bireysel/ikili guruplar olarak test edilecektir.

Eğitim/Kurs İçeriği

  Günler Saatler Toplam Saat
Uzaktan Eğitim Haftanın 2 günü, 1 gün senkron, 1 gün asenkron 2’şer saat ders yapılır Esnek Haftada 4 saat

Belgelendirme: Kursa devam eden katılımcılara Samsun Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından onaylı katılım belgesi verilecektir.

30 Haziran 2020
268 kez görüntülendi