SPEAKING CLUB

Eğitim Adı Speaking Club
Eğitim Tarihleri Yeterli katılımcı sayısına ulaşıldığında eğitimler başlayacaktır.
Eğitim Süresi 8 hafta (48 Saat)
Eğitim Koordinatörü  Samsun Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi
Eğitmen(ler) ÖĞRETİM GÖREVLİSİ: ZUHAL KARDEŞLER
Eğitim Ücreti  960 TL
Önemli Not Katılımcılar: 15 Yaş ve Üstü, En az A2-Temel Seviye İngilizce bilgisine sahip

Minumum Katılımcı Sayısı: 10

Maximum Katılımcı Sayısı:  15

Eğitim Ücreti: Birim Fiyat uygulaması yapılır, 1 ders 20 TL’dir.

NOT: Ders saatleri kursiyerler ile birlikte revize edilebilir.

Amaç̧: Konuşma İngilizcesi Programının amacı katılımcılarımızın İngilizce öğrenirken en çok zorlandıkları ve ihtiyaç duydukları konuşma becerilerini geliştirmektir. Bu gelişim süresince katılımcılarımızın kelime bilgileri, dinleme becerileri ve telaffuzları da gelişecektir.

İçerik: Programın içeriği ve kullanılan eğitim malzemesi, hem günlük hayatta, hem de iş ya da okul yaşamında iletişim için gerekli olan beceriler üzerine hazırlandı. Bu programa dahil olan katılımcılar, hazırlanan çeşitli bireysel aktiviteler ve grup etkinlikleri yoluyla kendilerini çeşitli aktiviteler, canlandırmalar yoluyla sözlü olarak ifade etmeye teşvik edilecektir. Yaratılacak çeşitli durumlarda kullanılabilecek dil yapıları ve kelime grupları birey ve grup etkinlikleri yoluyla öğretilerek pekiştirilecektir. Sürekli geri bildirim, açıklamalar ve tartışmalarla katılımcılarımız desteklenecektir.

Ön Koşullar: Programa katılmak isteyen adayların dil seviyelerinin en az Pre-Intermediate (orta düzeyde) olmaları gerekmektedir.  4 hafta sonra Ara Sına (%40) ve kur sonunda Final Sınavı (%60) yapılacaktır. Sınavda dinleme ve konuşma becerileri işlenen konular bazında bireysel/ikili guruplar olarak test edilecektir.

Eğitim/Kurs İçeriği

  Günler Saatler Toplam Saat
Haftaİçi

(Seçenek 1)

Pazartesi – Çarşamba

 

13:00 –15.35 Haftada 6 saat
Haftaİçi

(Seçenek 2)

Pazartesi – Çarşamba

 

18:00 – 20.35 Haftada 6 saat

 

Belgelendirme: Kursa devam eden katılımcılara Samsun Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından onaylı katılım belgesi verilecektir.

30 Haziran 2020
1.123 kez görüntülendi